ВодопроводМонтажСервіс
ВодопроводМонтажСервіс
Херсон, ул. Николаевское шоссе 55а, оф. 73

Про нас

    Normal   0           false   false   false     RU   X-NONE   X-NONE                             MicrosoftInternetExplorer4                          

                                                                                                                                                                                                                                                                                       

СП ВодопроводМонтажСервіс виконує будівництво, монтаж, прокладку, зварювання трубопроводів в Херсоні та Херсонській області.

Ми здійснюємо прокладку трубопроводів для: водопостачання, водовідведення, систем поливу і зрошення, напірної і самопливної каналізації, систем пожежогасіння. Виконуємо монтаж і зварювання поліетиленових труб.

Компанія ВодопроводМонтажСервіс має великий досвід роботи з внутріміськими, внутріпоселкових і приміськими водопроводами. Нами реалізовано безліч проектів в умовах міського і сільського ландшафту. Для прокладки трубопроводів ми маємо парком сучасної спецтехніки та висококваліфікованими фахівцями. Все це дозволяє успішно справлятися із завданнями по прокладці трубопроводів і істотно скоротити терміни монтажу.

Конкурентні переваги компанії:

Компанія ВодопроводМонтажСервіс володіє великим досвідом роботи з внутріміськими, внутріпоселкових і приміськими водопроводами. Нами реалізовано безліч проектів в умовах міського і сільського ландшафту. Для прокладки трубопроводів ми маємо парком сучасної спецтехніки та висококваліфікованими фахівцями. Все це дозволяє успішно справлятися із завданнями по прокладці трубопроводів і істотно скоротити терміни монтажу.

Товари / Послуги:

СП ВодопроводМонтажСервіс виконує будівництво, монтаж, прокладку, зварювання трубопроводів в Херсоні та Херсонській області. Ми здійснюємо прокладку трубопроводів для: водопостачання, водовідведення, систем поливу і зрошення, напірної і самопливної каналізації, систем пожежогасіння. Виконуємо монтаж і зварювання поліетиленових труб.

Місто:

Херсон, Херсонська область

Адреса компанії:

ул. Николаевское шоссе 55а, оф. 73

Контактна особа:

Александр

Телефон: